Dernek Haberleri

6. Ulusal Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Eğitim Kongresi

Değerli Meslektaşlarım,

16-19 Mayıs 2024 tarihlerinde Selectum Family Resort Belek, Antalya‘da düzenleyeceğimiz 6. ULUSAL TIBBI GÖRÜNTÜLEME TEKNİKLERİ kongremize sizleri davet etmenin gururunu ve heyecanını yaşıyoruz.

Her yıl olduğu gibi bu yılda sizlerin talep ve istekleri göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz eğitim içeriğimiz ve alanında uzman akademik konuşmacı kadromuzla dolu dolu bir eğitim kongresi geçireceğimize inanıyorum.

Radyolojilerde görüntüleme ekip işi ve bu ekibin en önemli parçası teknisyen/ teknikerlerdir diyerek çıktığımız bu yolda kendimizi geliştirip mesleğimize kaybolan değerini kazandırmak için lisans tamamlama yüksek lisans doktora yapma ve makale hazırlama konularında bilgilendirme yapacağımız RADYOLOJİDE KARİYER PLANLAMA konularında sunum ,bilgilendirme ve söyleşilerimizle sizleri desteklemeye ve bilinçlendirmeye devam edeceğiz.

Gücünü arkasındaki mesleğini seven, kendisine ve mesleğine değer katmak için gece gündüz çalışan siz değerli teknisyen ve teknikerlerden alan derneğimizin yönetim kurulu olarak sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Saygılarımla,

Özer ERDEN
TG-DER Yönetim Kurulu Başkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir