Avukatlarımız

Danışman Av. Bayram DEDE

 

1972 Tokat doğumlu. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Bu tarihten beri İstanbul Barosu’nda kayıtlı olarak serbest avukatlık yapıyor. İş Hukuku, Dernekler Hukuku ve Ceza Hukuku alanında çalışıyor.

 

Av. Ayşe SÜZEK

1983 yılı Afyonkarahisar’da doğdu. 2002 yılında İstanbul Ünv. Radyoloji Bölümünden mezun olduktan sonra Alman Hastanesinde, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Radyoloji Tek. tıbbi görüntülemenin tüm birimlerinde çalıştı.

Çalışmakta iken aynı zamanda eğitim hayatına devam ederek, İnt. Newport Ünviversitesi İşletme Fakültesinden, Yeni Yüzyıl Ünv. Gerontoloji Bölümünden, İstanbul Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu.

2018 yılında memuriyet görevinden istifa ederek, serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Çalışma alanını özellikle iş hukuku, sağlık hukuku ve tazminat hukuku oluşturmaktadır.

Tıbbi görüntüleme alanında uzun yıllar çalışmanın verdiği tecrübe ve hukuki bilgisiyle, mesleki sorunların çözümüne katkı sağlamak amacıyla dernek çalışmalarına destek vermektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir