11-14 KASIM 2021 KONGRE GERİ BİLDİRİMİ

11-14 Kasım tarihlerinde gerçekleştirdiğimiz TG-DER 3. Ulusal Tıbbı Görüntüleme Teknikleri Eğitim Kongresini başarıyla tamamlamış olmaktan mutluluk ve gurur duymaktayız. Kongre başkanlığını Tıbbi Görüntüleme Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Özer Erden’in , Bilim Kurulu Başkanlığını Prof.Dr.Memduh Dursun’un yaptığı kongremizde 7 oturum, 32 konuşmacı ile bilimsel sunumlar yapılmıştır.

Başarılı kurumları oluşturmanın yolu, kaliteli yaşamın gereksimlerine ulaşmış mutlu, hep daha iyiyi arayan bireyleri bir araya getirmekle mümkündür. İşte bu sözle yola çıkarak gerçekleştirdiğimiz kongremizde teknisyenlerimiz, teknikerlerimiz, hekimlerimiz, akademisyenlerimiz, bilim insanlarımız ve firma temsilcileri aynı platformda buluşturulmuştur.

Kongre destekleyicisi 7 firmanın standlarında katılımcılarımızla firma temsilcilerinin buluşması sağlanmıştır.

Kongremizde tüm konuşmacı ve oturum başkanlarına teşekkür plaketi yerine adlarına Kırıkkale Kavlak Hatıra Ormanına bir adet fidan dikimi yapılmıştır.

Tıbbi Görüntüleme Derneği olarak gerçekleştirdiğimiz 3.Ulusal Tıbbi Görüntüleme Teknikeri Eğitim Kongresi destekleyicilerine , konuşmacı ve katılımcılarımıza çok teşekkür ederiz. Sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz.

4.Ulusal Tıbbi Görüntüleme Teknikleri Eğitim Kongremizde buluşmak üzere . Sağlık ve Sevgiyle Kalın…

Tıbbi Görüntüleme Derneği
Yönetim Kurulu